Nazywam się Justyna Kukuczka. Od kilku lat prowadzę swoje studio z sukcesem i pasją. Ukończyłam studia licencjackie na kierunku Kosmetologia, a potem magisterskie z Zarządzania Ośrodkami Spa. Ukończyłam wiele szkoleń, sympozjów i kursów. Uwielbiam upiększać paznokcie, rzęsy, kocham makijaż.

Moim głównym punktem zainteresowań stała się także kosmetyka lecznicza oraz estetyczna i obecnie w tym kierunku podążam. Dzięki licznym szkoleniom, zdobytej wiedzy oraz codziennej praktyce nabrałam pewności siebie, a praca z Wami sprawia mi ogromną radość.
Styl, szyk, elegancja i uroda, którą każda kobieta powinna podkreślać oraz pielęgnować zainspirowały mnie do stworzenia miejsca wyjątkowego – miejsca w którym każda z Was znajdzie swoją małą przestrzeń i odnajdzie swoje prawdziwe „ja”, dzięki naszej pomocy.

Codziennie wdrażamy wiedzę i doświadczenie aby jak najlepiej dbać o Was.
Glam Studio wyróżnia się kompleksowymi, skutecznymi i bezpiecznymi zabiegami opartymi o specjalistyczny sprzęt, wykwalifikowany personel i wyselekcjonowane, ekskluzywne marki kosmetyczne. Najwyższym priorytetem jest dla nas Państwa bezpieczeństwo i jakość usług.